Frankowicze mogą walczyć!


O ludziach, którzy zdecydowali się na kredyty we franku mówi się wiele od dawna. W pewnym momencie przekonali się oni, że kredyt we franku wcale nie jest taki fajny i zaczęli walczyć o to, żeby ktoś im pomógł. Jednak okazało się, iż nie jest to wcale takie proste i nawet najlepszy prawnik ma problem z wygraniem sprawy. Kancelarie Prawnicze – Kredyty Frankowe.

Co pewien czas pojawiają się nowe osoby, które próbują pomóc frankowiczom. Mówią oni głośno o tym, że warto składać pozew zbiorowy i że można go wygrać. Coraz więcej osób też decyduje się na takie rozwiązanie. Często jest to bowiem ich ostatnia deska ratunku. Nie mają też nic do stracenia i mogą tak naprawdę tylko zyskać.

Od czasu do czasu można usłyszeć, że ktoś z frankowiczów wygrał sprawę w sądzie. Z całą pewnością bywa to zachęcające i daje nadzieję. W końcu ludzie mają prawo czuć się oszukani. Myśleli przecież, że spłacanie kredytu będzie wyglądało zupełnie inaczej. Mogą więc chcieć walczyć o swoje. Tym bardziej, że aktualnie płacą znacznie większą ratę kredytu. Dla niektórych jest to bardzo duże obciążenie finansowe i okazało się, że po prostu nie każdego na to stać. Decydowali się oni na inny kredyt w przeszłości.

Polecane: Obiady Poznań.